HYDROGLOBAL - Naziemne obudowy studni HYDROLINE, filtry studzienne, zabudowa i serwis studni głębinowych

O nas

Zakres działalności

Głównym polem działania firmy jest produkcja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna elementów wyposażenia studni głębinowych. Specjalizujemy się w realizacji rozwiązań opartych zarówno na materiałach z tworzyw sztucznych jak i stali.

Rozwiązania oparte o wyroby ze stali realizujemy według indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy produkty ze stali wysokogatunkowej (AISI 304, 304L, 316, 316ti, 904) nierdzewnej i kwasoodpornej, jak również ze stali czarnej i ocynkowanej ogniowo.

Oferowane przez nas wyroby ze stali nierdzewnych podlegają procesowi trawienia i pasywacji w kąpieli elektrolitycznej jako dodatkowe zabezpieczenie powierzchni. Na życzenie klienta oferujemy też produkty elektropolerowane.

Jesteśmy również aktywni w dziedzinie instalacji i armatury połączeniowej oferując pompy głębinowe, naziemne termoizolacyjne typu HYDROLINE® oraz tradycyjne obudowy studni głebinowych, rurociągi tłoczne oraz inne niestandardowe rozwiązania.

Tradycja i doświadczenie

Niezależna Firma HYDROGLOBAL powstała w 2004r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na konkurencyjne cenowo i wysokiej jakości produkty służące do wyposażenia studni głębinowych.

Firma reprezentuje całkowicie polski kapitał i od momentu powstania nieustannie poszerza kąrg odbiorców. Aktywnie uczestniczymy w unowocześnianiu produkcji i wdrażaniu innowacynych rozwiązań.

Grupa firm HYDROGLOBAL i HYDROLOGIS to Firmy rodzinne, w których już kolejne pokolenie kontynuuje działalność w branży zopatrzenia w wodę i budowy ujęć wody. Nasza wiedza i doświadczenie owocują najwyższym standardem oferowanych przez nas produktów oraz usług.

Zaplecze logistyczne

W bieżącej sprzedaży znajduje się większość z oferowanych przez nas towarów.

Dostawy realizujemy transportem własnym lub za pośrednictwem firm spedycyjnych. Dostawy małogabarytowe realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich.

Personel i kadra

Nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy, projektowania i eksploatacji ujęć wód podziemnych. Nasi pracownicy posiadają wykształcenie w dziedzinie geologii, geologii inżynierskiej oraz instalacji.

Korzystając z własnego doświadczenia doradzamy naszym klientom wybór odpowiedniego rozwiązania. Służymy Państwu pomocą w doborze pomp głębinowych oraz przy pracach związanych z projektowaniem.

Współpraca

Podstawą naszej działalności jest wieloletnia, ścisła współpraca z czołowymi producentami i dostawcami wyposażenia studni głębinowych i zaopatrzenia w wodę na Świecie.

Ponadto, wraz z szeregiem Partnerów współpracujemy przy realizacji projektów dotyczących modernizacji oraz budowy ujęć wód podziemnych, stacji uzdatniania wody oraz systemów ogrzewania w oparciu o energie odnawialne. Zapraszamy do współpracy geologów, biura projektowe oraz niezależnych ekspertów.