HYDROGLOBAL - Naziemne obudowy studni HYDROLINE, filtry studzienne, zabudowa i serwis studni głębinowych

Oferta / Naziemne obudowy studni głębinowych

Naziemne termoizolacyjne obudowy studni głębinowych typu HYDROLINE

Naziemne obudowy studni typu HYDROLINE nowej generacji

Oferujemy Państwu jedyne dostępne na rynku profesjonalne naziemne i termoizolowane obudowy studni głębinowych typu HYDROLINE w wersji kompletnej i uproszczonej.

Wprowadziliśmy szereg udoskonaleń w oferowanych przez nas obudowach naziemnych:

 • OD 2017r. STANDARDOWO WSZYSTKIE PRODUKOWANE PRZEZ NAS OBUDOWY WYPOSAŻONE SĄ W ARMATURĘ ZE STALI NIERDZEWNEJ przy zachowaniu dotychczasowych cen sprzedaży (!)
 • zarówno obudowy jak i ich wyposażenie projektujemy w technice komputerowego modelowania 2D/3D CAD z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania służącego do modelowania CAD
 • 90% elementów stalowych wykonujemy w technice cięcia LASEROWEGO i Water Jet co daje jeszcze większą precyzję wykonania poszczególnych elementów
 • przeprojektowaliśmy uzbrojenie podstawy obudowy zmniejszając jej wagę o ok. 20kg przy jednoczesnym ziwększeniu wytrzymałości głowicy studziennej co korzystnie wpływa na sposób montażu i transportu
 • zwiększyliśmy grubość ocieplenia pokrywy do min. 70mm (!)
 • standardowo nasze obudowy posiadają oświetlenie LED IP65
 • udoskonaliliśmy techikę produkcji kompozytów, obecnie stosujemy najnowocześniejsze systemy kompozytów renomowanych producentów. Nasze obudowy nie wymagają szpachlowania i lakierowania w celu uzyskania efektu końcowego
 • stosujemy ocieplenie wyłącznie specjalną pianką przeznaczoną do laminatów (UWAGA! inne niż stosowane przez nas ocieplenie może negatywnie wpływać na walory eksploatacyjne obudowy, np. zastosowanie wełny mineralnej, która ulega zbryleniu lub styropianu, który wchodzi w reakcję chemiczną z kompozytem)
 • obudowy wyposażamy w nierdzewne zawiasy z wspomaganiem otwierania oraz ograniczeniem kąta otwarcia pokrywy
 • jako dodatkowe wyposażenie oferujemy szereg opcji z zakresu sterowania, automatyki, przesyłu danych oraz innych niestandardowych rozwiązań
 • proponujemy profesjonalne doradztwo, montaż oraz serwis naziemnych obudów studni na terenie całego kraju


Produkowane przez nas obudowy posiadają ważny atest nr B-BK-60210-0824/20 wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny.

Obudowa posiada szereg innowacyjnych rozwiązań w stosunku do konwencjonalnych obudów studni głębinowych. W wersji kompletnej wykonanie solidnej podstawy obudowy w osłonie z laminatu poliestrowo-szklanego powodują możliwość łatwego utrzymania wymaganej przez Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne czystości wewnątrz obudowy studni. Obecnie w obudowach montowane jest wspomaganie otwierania, co znacznie ułatwia podnoszenie pokrywy obudowy.

Dodatkowe łupki z pianki poliuretanowej ocieplające pionowy odcinek rury wodociągowej wychodzącej z obudowy, a także całkowite ocieplenie podstawy obudowy poprzez wypełnienie konstrukcji podstawy pianką poliuretanową to tylko niektóre z tych rozwiązań.

Cena kompletnej obudowy jest konkurencyjna w stosunku do innych proponowanych tego typu rozwiązań. Przy analizie ceny produkowanych przez nas obudów studni głębinowych prosimy rozważyć różnicę między ceną naszej obudowy, a całkowitym kosztem obudowy wykonanej tradycyjnie (w której również zamontowana jest kompletna armatura wraz z głowicą).

Jesteśmy przekonani, że w przypadku występowania, nawet w niewielkiej ilości, gruntów nawodnionych cena proponowanej przez nas obudowy będzie znacznie niższa od ogólnego kosztu wykonania tradycyjnej podziemnej obudowy studni głębinowej.

Przy zamówieniach obudów studni głębinowych prosimy o podanie średnic: rury osłonowej studni, wodomierza, rury tłocznej i wodociągowej. Dostępne średnice armaury: DN32, DN40, DN50, DN65, DN80, DN100, DN125, DN150Jakość wykonania

LASEROWE cięcie elementów stali nierdzewnej oraz wysoce precyzyjne spawanie metodą TIG pozwalają na wykonanie wyposażenia obudowy najwyższej jakości, niespotykanej w tego typu rozwiązaniach.

W odróżnieniu od innych rozwiązań oferowane przez nas profesjonalne rozwiązanie zyskało uznanie najbardziej wymagających klientów.Doświadczenie i kwalifikacje

Dysponujemy wszelkim potencjałem ludzkim z odpowiednimi kwalifikacjami. Nasze referencje to zadowolenie powracających klientów.

Nasz zespół stanowią doświadczeni pracownicy z branży wiertniczej, wodociągowej i instalacyjnej, co pozwala nam w pełni zrozumieć zapotrzebowanie Inwestora oraz rozwiązywać problemy od strony "własnego doświadczenia praktycznego" jako, że sami zamontowaliśmy ponad sto naziemnych obudów studni w różnych warunkach terenowych.

Oferowane przez nas profesjonalne naziemne obudowy studni typu HYDROLINE dają pewność długoletniej i bezawaryjnej pracy Państwa ujęcia wody.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!